PARAMA

Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą mokyklai.

Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir visus neabejingus mokyklos gerovei, 2% savo pajamų mokestį skirti mokyklai. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą.

Rekvizitai 2% paramai:

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 190473025

Paramos gavėjo pavadinimas:

Tauragės Vaikų ir Jaunių Sporto Mokykla

Buveinės adresas: Prezidento g. 27 A, LT-72246 Tauragė

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų formos FR0512versija02 prašymą. Tai galite padaryti keliais būdais:

PIRMAS BŪDAS. Atsisiųskite iš mūsų svetainės  forma.

1. Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą ir telefoną.
  2. Pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį ir nurodykite, kiek procentų (2 ar 1) skiriate mokyklai. Įrašykite mokyklos duomenis (žr. aukščiau). Banko duomenų pildyti nereikia.
  3. Formos apačioje pasirašykite, įrašykite savo vardą ir pavardę.
  4. Užpildytą prašymą  nuneškite į Mokesčių inspekciją.

ANTRAS BŪDAS. Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiūsti 2% formos FR0512versija02 prašymą internetu:

1. Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.
  2. Atidarykite ir užpildykite formą FR0512versija02. visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos. Duomenis apie mokyklą žr. aukščiau.