NAUJIENOS

Europos klubu iki 20 metu lengvosios atletikos taurės varžybos

Varžybos vyko Italijoje Riečio mieste. Lietuvos rinktinei atstovavo mūsų mokyklos lengvosios atletikos trenerio Aloyzo Šlepavičiaus auklėtinis Tautvydas Musteika.Disko metime jis iškovojo 2-ąją vietą.

Rugsėjo 24-25 d. Panevėžyje, įvyko Lietuvos jaunučių bokso žaidynių

finalinės varžybos

Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos auklėtinis Matas Trijonis iškovoko  garbingą 3 vietą.

Bokso skyrius dėkoja sporto mokyklos direktoriui Audriui Bitinui ir  sporto centro vedėjui Gediminui Sakalauskui už visokeriopą pagalbą boksui.

Mokytojo diena sporto mokykloje

Mokytojo dienos proga sporto mokykloje lankėsi miesto meras Pranas Petrošius. Jis pasveikino ir įteikė dovanėles treneriams: Jonui Šileriui, Aloyzui Šlepavičiui, Edvardui Žemguliui, Giedriui Vaištarui,  už jų nuoširdų darbą ir gerus auklėtinių rezultatus.

Mokyklos direktorius taip pat padėkojo už gerą darbą ir gerus auklėtinių rezultatus, bei įteikė padėkos raštus treneriams: Ingai Jurienei, Daivai Dumčienei, Stefanijai Andrejanovai, Jonui Stažiui, Jonui Sabučiui, Broniui Kičui, Mindaugui Ivanauskui.

Mokytojų dienos proga

Diena iš dienos mokytojas moko moksleivius mylėti savo kraštą, jo žmones, didžiuotis jų pergalėmis. Meilė žmogui, savo darbui ir yra mokytojo jėga. Kažkas yra pasakęs,- ''Žmogus yra nelyginant muzikos instrumentas, iš kurio atkakliu darbu galima išgauti puikiausią skambesį''. Kad rastų geriausią skambesį, mokytojui tenka kasdien ''derinti stygas'' ir daug dirbti.

Tegul Jūsų mokiniai Mokytojo vardą visuomet taria su pagarba ir dėkingumu.

Linkiu stiprios sveikatos, ištvermės, asmeninės laimės.

Administracija

Sporto mokyklos jaunieji futbolininkai dalyvavo "Versmės" gimnazijoje universalios sporto aikštelės atidaryme.

Versmės gimnazijoje atidaryta nauja universali sporto aikštelė. Jos atidaryme dalyvavo Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas Ritas Vaiginas, Tauragės rajono meras Pranas Petrošius, švietimo skyriaus darbuotojai, sporto centro ir sporto mokyklos vadovai.

Tauragės VJSM futbolo trenerio  B. Kičo mergaitės ir trenerio A. Bendiko vaikų komanda žaidė parodomąsias rungtynes.

Gytis Sabutis Lietuvos  sporto žaidynių čempionas

Šiauliuose vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių sporto žaidynių finalinės varžybos, kurių išvykas finansavo Tauragės sporto centras, buvo patekę du Tauragės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami trenerio J.Sabučio.Į finalines varžybas pateko tik po du sportininkus iš kiekvienos zonos užėmę 1-2 vietas, o jų buvo keturios : Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių.Viso kiėkviėname svoryje finale kovojo po 8 sportininkus.Mūsų rajono imtynininkai tikraj garbingaj kovėsi iškovodami vieną aukso ir vieną sidabro medalį.

Labai puikiai ir vienas techniškiausių imtynininkų žaidynėse kovojęs tauragiškis Gytis Sabutis svorio kategorijoje iki 59 kg, nepaliko jokių šansų nė vienam varžovui ir  tapo Lietuvos sporto žaidynių nugalėtoju.Šiuo metu jis treniruojasi LOSC ( Lietuvos olimpiniame sporto centre ) Vilniuje, bet atstovauja Tauragę. Dar dėl vieno medalio svorio kat.iki 53 kg kovojo M.Mažvydo pagr.m-klos devintokas Justas Petravičius, kuris iki finalo buvo nugalėjes visus varžovus. dėl aukso medalio susitiko su Klaipėdiškiu Pauliu Galkinu, pastarasis buvo pranašesnis, kuris ir tapo žaidynių nugalėtoju,

Rugsėjo 9-11 dienomis,Klaipėdoje, įvyko Lietuvos jaunučių bokso žaidynių zoninės varžybos.

Puikiai pasirodė jaunosios Tauragės bokso žvaigždutės-iškovoti net 5
medaliai.Pirmąją vieta pelnė Europos bokso čempionato 5 vietos laimėtojas
Matas Trijonis.Antrosios vietos atiteko Juliui Bertašiui,Edvinui
Kundrotui,Domantui Vaičiui ir Andriui Okui.
Dėkojame Audriui Bitinui ir Gediminui Sakalauskui už visokeriopą paramą
besiruošiant varžyboms.