NAUJIENOS

Sporto mokyklos treneriai ir vadovai Tauragės VIC dalyvavo mokymuose "Sporto projektų valdymas - nuo idėjos iki užbaigimo". Buvo patobulintos kompetencijos, kaip sudaryti projekto planą, biudžetą, įvertinant projekto riziką ir kaip kontroliuoti vykdymo eigą. Šie mokymai finansuoti iš tarptautinio projekto "Sporto vadybininkų ir sporto organizacijų vadovų gebėjimų ir kompetencijų tobulinimas" lėšų".

LR vaikų ir jaunių karate čempionatas

Čempionate dalyvavo 450 dalyvių iš 32 klubų bei sporto mokyklų rinktinės.

Prizininkai :

J.Mačiulis - II vieta

G.Mažvydas - III vieta

V.Bikneris - III vieta

D.Matusevičius  - IV vieta

Šachmatų ir šaškių turnyras SKAUDVILĖJE

Rudeniškas vėjo gūsis į Skaudvilę atnešė šachmatų ir šaškių turnyrą. Spalio 23 dieną miestelio gyventojai skubėjo į Skaudvilės bendruomenės organizuojamą renginį.

Turnyro teisėjas, šachmatų klubo „Tauragis“ pirmininkas Audrius Bitinas žaidėjus supažindino su greitųjų šachmatų FIDE taisyklėmis ir pakvietė burtų keliu išsiaiškinti, kas su kuo žais.

Varžovai susėdo prie 8x8 langelių dydžio lentų. Užvirė kova.

Dalyviai buvo suskirstyti į keturis pogrupius, pogrupių nugalėtojai varžėsi dėl 1-4 vietų.

Žaidimo metu, panaudojęs taktinius smūgius, skaudviliškis „bičiulis“ Antanas Arvasevičius savo pogrupyje užėmė antrą vietą, todėl jam teko kovoti dėl 5-8 vietų.

Pranašesni šiame turnyre buvo Tauragės šachmatų klubo „Tauragis“ ir Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos nariai. Svečiai išsidalino prizines vietas. Pasiekęs visas tris pergales finale, nugalėtoju tapo Kastytis Mažvila, antrąją vietą užėmė Julius Vasiliauskas, trečias liko Martynas Gudauskas, ketvirtas - Augustas Bitinas.

Šaškių varžybose nepralenkiamas buvo Laurynas Skiris. Šauniai pasirodė Skaudvilės gimnazijos atstovas Andrius Tinginys, jis užėmė antrą vietą. Sužaidęs dvi varžybas lygiomis ir pasiekęs vieną pergalę, trečią vietą turnyre užėmė Skaudvilės bendruomenės pirmininkas dr. Arūnas Beišys.

Šio turnyro organizatorius ir iniciatorius, Skaudvilės bendruomenės pirmininkas dr. Arūnas Beišys, tarė padėkos žodžius žaidėjams už dalyvavimą, o nugalėtojus apdovanojo taurėmis ir padėkomis. Pirmininkas nuoširdžiai dėkojo turnyro generaliniam rėmėjui šachmatų klubui „Tauragis“ ir jo pirmininkui Audriui Bitinui. Bendruomenės pirmininkas džiaugėsi gausiu dalyvių būriu, atminimo dovanėles įteikė:

geriausiam Skaudvilės žaidėjui – Antanui Arvasevičiui,

kultūringiausiam Skaudvilės žaidėjui – Ričardui Stanevičiui,

jauniausiam Skaudvilės žaidėjui – Edgarui Šidlauskui,

vyriausiai Skaudvilės žaidėjai – Redai Stropuvienei.

Šis turnyras daugeliui dalyvių suteikė naudingos patirties ir naujų pažinčių.

Jaunučių pirmenybėse iškovoti penki medaliai

Praėjusį savaitgalį Tauragės ,,Bastilijos‘‘ sporto komplekse vyko Lietuvos jaunučių iki 13 metų asmeninės pirmenybės. Jose dalyvavo net 47 badmintonininkai iš penkių šalies miestų. Tarp jų – 14 Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos ugdytinių. Tauragiškiai buvo 1-3 metais jaunesni, negu jų varžovai. Bet tai nesukliudė jiems iškovoti prizinių vietų.

Berniukų vienetų varžybose žaidė 30 badmintonininkų. Tauragiškis Ignas Zdanavičius užėmė ketvirtąją vietą. Dėl merginų čempionės vardo kovojo 17 sportininkių. Tauragiškė Karolina Šadbaraitė pasiekė finalą, deja jame pralaimėjo kelmiškei ir turėjo tenkintis garbinga antrąja vieta bei šalies vicečempionės titulu. Tauragiškė Gineta Turauskaitė užėmė ketvirtąją vietą.

Tarp vaikinų dvejetų 15 porų tauragiškiai Džiugas Girulis ir Ignas Zdanavičius užėmė trečiąją, o Eimantas Mačys ir Mindaugas Turauskas – ketvirtąją vietas.

Dėl merginų dvejetų čempionių vardo kovėsi 9 poros. Sidabro medalius laimėjo tauragiškės K. Šadbaraitė ir Ieva Kinaitė, vienintelį pralaimėjimą patyrusios finale.

Mišrių dvejetų varžybose (15 porų) tarp prizininkų tauragiškių nebuvo. Vienuolikmečiai I. Zdanavičius ir K. Šadbaraitė užėmė ketvirtąją vietą.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Lietuvos badmintono federacijos taurėmis, medaliais ir diplomais.

NUOTRAUKOJE: treneris Jonas Šileris su savo ugdytiniais, šalies U-13 pirmenybėse laimėjusiais prizines vietas. Iš kairės: I. Zdanavičius, K. Šadbaraitė, D. Girulis, I. Kinaitė.

JAUNIŲ VAIKINŲ "B" (gim. 1994 m.) KREPŠINIO ČEMPIONATAS

Tauragės VJSM 1994–1995 metų jungtinė komanda treniruojama Aisčio Regimanto spalio 24 dieną namuose vykusiose rungtynėse šventė triuškinamą pergalę prieš komandą Pyštos is tritai iš Klaipėdos rezultatu 87 - 64. Rezultatyviausiai komandoje žaidė B. Norvilas pelnęs 48 taškus ir V. Kubilius įmetęs 25 taškus. Daugiau informacijos rasite apsilankę asmeninėje komandos internetinėje svetainėje www.krepsininkai.org

Badmintono jaunučių pirmenybės

Tauragėje rugsėjo mėnesį vyko badmintono jaunučių pirmenybės. Pirmąją vietą iškovojo Tauragės komanda. Asmeninėse varžybose nugalėtoju tapo Tautvydas Liorančas.

Tauragės VJSM šachmatų čempionatas

Baigėsi Tauragės VJSM šachmatų čempionatas. Nugalėtoju tapo ,,Versmės" gimn. 2 klasės mokinys Martynas Gudauskas, antrąją vietą užėmė ,,Šaltinio" pagr. mok. 6 klasės mokinys Augustas Bitinas, trečias - Žalgirių gimnazijos abiturientas Julius Vasiliauskas. Geriausiai iš mergaičių sekėsi M.Mažvydo pagr. mok. mokinei Dovilei Zinkutei ir ,,Versmės" gimn. mokinei Karolinai Liatukaitei.

Krepšinio čempionato ,,Manija" varžybos

Marijampolėje vyko vaikų berniukų ,,A" (gim. 1998 m.) krepšinio čempionato ,,Manija" varžybos. Dalyvavo trenerio Edvardo Žemgulio komanda. Nors komanda ir pralaimėjo, tačiau kova vyko atkakli.

Graikų - romėnų imtynių turnyras Baltarusijoje

Savaitgalyje Šiauliuose vyko 2010 m.Lietuvos jaunučių (1995-1997 metais gimusių berniukų) graikų-romėnų imtynių moksleivių pirmenybės, kuriuose dalyvavo imtynininkai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Šiaulių rajono, Joniškio, Visagino,Anykščių, Klaipėdos, Kazlų Rūdos,  Panevėžio, Marijampolės ir Tauragės.

Imtynininkai varžėsi vienolikoje svorio kategorijose:29-32; 35; 38; 42; 47; 53; 59; 66; 73; 85; +85. Geriausiai sekėsi Justui Petravičiui svorio kateg. iki 53 kg. M.Mažvydo pagr.m-klos moksleiviui, kuris iškovojo trečiąją vietą.

Tomis pačiomis dienomis Gomelyje (Baltarusijoje) vyko sporto meistro Vladimiro Kopytovo tarptautinis turnyras į kurį suvažiavo imtynininkai iš Ukrainos, Rusijos, Moldavijos, Norvegijos, Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos.

Turnyre kovojo ir du tauragiškiai. Svorio kategorijoje iki 59 kg Gytis Sabutis nugalėjęs ukrainietį, baltarusą, norvegą, bei moldavijos atstovą tapo turnyro nugalėtoju. Svorio kateg. iki 74 kg Laimonas Gečas pusfinalyje ant menčių paguldė europos prizininką, bet pritrūko jėgų finalinėje kovoje,  minimalia persvara pralaimėjo varžybų šeimininkui, europos bronzos medalio laimėtojui Gogai Goghnidzei, iškovodamas sidabro medalį.

Tauragės boksininkai į Lietuva parvežė medalius

Atstovaudamas Lietuvos rinktinę Justas Bertašius (svorio kategorijoje iki 91 kg.) tarptautiniame bokso turnyre Lenkijoje iškovojo 2 vietą.