DARBUOTOJAI

                                                   

 

 

 

 

 

 Direktorius Audrius Bitinas

El. paštas audriusbitin@gmail.com

(II - antra vadybinė kategorija)

 

 

Pavaduotoja  Liuda Michalovskaja

(III - trečia vadybinė kategorija)

Pavaduotoja Inga Jurienė

 

Vyr.Buhalterė Asta Ežerskienė

Ūkio dalies vedėjas Gediminas Nausėda

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Telefonas ir el. paštas

  1.

Audrius
Bitinas

                        Direktorius 

(8 446) 61905
(8 600) 31080
sportasvisiems@tvk.lt

  2.

Liuda
Michalovskaja

                       Pavaduotoja

(8 652) 66845
sportasvisiems@tvk.lt

  3.

Inga
Jurienė  

    Pavaduotoja /rankinio mokytoja     

               (8 675) 05200
 
          juriene@gmail.com

 

   4.

Gediminas

Nausėda

Ūkio dalies vedėjas (8 656) 79799

gediminasnauseda@gmail.com

  5.

Asta

Ežerskienė

Vyr. Buhalterė (8 446) 51013
sportobuh@tvk.lt
6. Neringa Pudžiuvelytė Sekretorė (8 644) 52905

 7.

Mindaugas

Ivanauskas

                  Rankinio mokytojas

(8 698) 72565
miniv9@gmail.com

 8.

Tadas Rapolavičius Krepšinio mokytojas (8654) 73638

 9.

Antanas

Krasauskas

                 Šachmatų mokytojas

(8 601) 43443

10.

Aurimas

Kalasovskas

            Graikų-romėnų imtynių mokytojas

(8623) 14321

 11.

Eligijus

Laugalys

Tinklinio mokytojas (8638) 96627

 12.

Aloyzas

Šlepavičius

          Lengvosios atletikos mokytojas

(8 446) 55260

13. Tomas

Rimas

                   Futbolo mokytojas

 (8 657) 90363

bokstasr@yahoo.com

 14.

Daiva
Dumčienė

                   Rankinio mokytoja

(8 446) 56773
(8 673) 17025

dumcienedaiva@gmail.com

 15.

Jurgita Sparnauskienė Tinklinio mokytoja (8673) 11418
16.  Mantas

 Sabaliauskas

Sambo mokytojas

(8 656) 79800
17. Ieva

Lasauskienė

              Lengvosios atletikos mokytoja

(8 646) 2230 ievalasauskiene@gmail.com

18.

Sigita
Bajorinaitė

Lengvosios atletikos mokytoja

mergaičių futbolo mokytoja

(8 653) 13581

sigita.bajorinaite@gmail.com

19.

Giedrius
Vaištaras

 

                        Bokso mokytojas

             (8 635) 41572
 
giedriusvaistaras@gmail.com

 20.

Edvardas
Žemgulis

                       Krepšinio mokytojas

(8 652) 01233
edcccka@gmail.com

 21.

Ineta

Laugalienė

Rankinio mokytoja  (8 691) 76252

inetaolisauskaite@gmail.com

22. Gediminas

Sakalauskas

                         Krepšinio mokytojas

(8 699) 03464

sportocentras3@gmail.com

 23.

Jonas
Šileris

                       Badmintono mokytojas

(8 698) 46930

jonas.sil@tvk.lt

  24.

Skaistė Bajorinaitė Futbolo mokytoja (8639)81283

bajorinaiteskaiste@gmail.com

25. Ričardas

Dapkus

Šaudymo mokytojas  (8 657) 49053

ricdap@gmail.com

26. Voldemaras

Knystautas

Tinklinio mokytojas

(8 645) 44651

27. Aurimas

Galinaitis

Karate mokytojas

(8 630) 89624

galinaitis3@gmail.com

28. Alvydas

Skurdelis

Orientacinio sporto  mokytojas

(8650) 81953

alvydassku@gmail.com

29.

 Gintaras                                       Cemnalianskis     

           Karate mokytojas        

(8 676) 35679

  30.

Saulius Girulis Orientavimosi sporto  mokytojas (8674) 25844

  31.

 Viktoras

Šaulys

           Stalo teniso mokytojas        

(8674) 49309

  32.

Vida

Šetkuvienė

Lengvosios atletikos mokytoja (8685) 48683

setkuviene@gmail.com

  33.

     

  34.

     

  35.

     

  36.

     

  37.

     

  38.

     

  39.